На Дніпропетровщині пасажирки поламали хребти під час поїздки у маршрутці

Автобус, повний людей, рухався до центру. Аж раптом підскочив на сніговій кучугурі, що просто на дорозі залишила прибиральна техніка.

На Дніпропетровщині двоє жінок просто в автобусі дістали переломи хребта. Пасажирок під час руху підкинуло так, що вони вдарилися головами об дах. Нині обидві не можуть ані сидіти, ані ходити. Але винних ДАІ та міліція навіть не шукали. Постраждалим відповіли, що їхня травма - побутова, в якій відповідальних немає.

Автобус, повний людей, рухався до центру. Аж раптом підскочив на сніговій кучугурі, що просто на дорозі залишила прибиральна техніка.

Нині одна з постраждалих прикута до ліжка. Окрім перелому хребта, в жінки ушкодження спинного мозку, через це паралізувало ноги. В найближчі місяці вона ані сісти, ані встати не зможе. Не встає з ліжка й пенсіонерка Олександра Кондратенко.

В обох постраждалих – перелом поясничного хребта. Повне одужання травмованого хребта відбудеться упродовж 9 місяців – одного року.

Обидві пацієнтки витратили на лікування вже понад шість тисяч гривень. Для повної реабілітації потрібно вдесятеро більше. Чоловік постраждалої пенсіонерки каже: вже не вистачає навіть на їжу.

500 гривень – уся допомога, яку отримали постраждалі. Ці гроші їм передав водій автобуса. Та себе винним він не вважає.

Нікопольське ДАІ встановило, що це просто нещасний випадок. Міліція відмовила у порушенні кримінальної справи.
Чому прибиральна техніка залишила на центральній вулиці міста снігові кучугури, а рейсовий автобус працював на маршруті без обов'язкової страховки, в мерії не пояснюють. Хоча саме вона дає дозвіл на пасажирські перевезення. Кажуть лише, що взаємини з перевізником – справа пасажира.

Натомість прокуратура вже з'ясувала: цю справу зам'яли безпідставно. Міліція не провела жодних необхідних експертиз, щоб встановити винуватців.

Додаткову перевірку мають провести за 10 днів. Самі постраждалі вже готуються до судів, сподіваються отримати хоча б кошти на лікування.

Більш детально дивіться у сюжеті ТСН:

Читайте також:

ДАІ проти зняття відповідальності з водіїв за побиті на дорогах машини

На ремонт столичних доріг виділили понад 100 млн грн

На ремонт доріг в Україні необхідно 7,8 млрд грн

ВідеоПасажирки поламали хребти під час поїздки у маршрутці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: