Пасажиропотік у київському метро зменшився на третину

Керівник метро попросив надати допомогу в придбанні профілактичних медичних засобів для співробітників метрополітену, які працюють в зоні ризику.

Начальник Київського метрополітену Петро Мірошников констатує зниження на 30% пасажиропотоку в підземці останніми днями.

Про це він сказав сьогодні на засіданні оперативного штабу з протидії розповсюдженню грипу, що діє при Київській міській держадміністрації.

"Пасажиропотік знизився приблизно на 30%. Більш точні цифри я доповім вам сьогодні наприкінці дня. Трохи більше мільйона ми сьогодні перевезли пасажирів проти 1,5 млн., яких ми перевозимо щоденно", - поінформував Мірошников, коментуючи роботу метрополітену після оголошення столичної владою загрози розповсюдження грипу.

Керівник підприємства повідомив, що зараз кожні дві години в метрополітені здійснюється вологе прибирання і кожні три години – дезінфекція.

“Це відомий нам прийом. Він здійснювався і торік. Ми зараз це робимо більш інтенсивно”, - зазначив Мірошников.

Крім того, за його словами, в приміщеннях метрополітену регулярно транслюються звернення до пасажирів з проханням користуватися засобами індивідуального захисту.

Звертаючись до Київського міського голови Леоніда Черновецького, Мірошников попросив надати допомогу в придбанні профілактичних медичних засобів для співробітників метрополітену, які працюють в зоні ризику:

"Це близько 3400 осіб. Це ті люди, які перебувають в безпосередньому контакті з пасажирами щодня", - уточнив він.

У свою чергу, керівник "Київпастрансу" Микола Ламбуцький повідомив, що наприкінці дня весь рухомий склад миють та дезінфікують. Крім того, водії та кондуктори після кожного рейсу проводять прибирання з дезінфекцією салонів тролейбусів та автобусів.

Керівники обох підприємств звернули увагу столичної владу на проблему з придбанням марлевих пов’язок для персоналу. Водночас, за їхніми словами, вже виділено необхідну кількість метрів марлі для того, щоб підприємства самі забезпечили пошиття цих пов’язок.

Нагадаємо, влада Києва готує лист до уряду з проханням під час епідемії грипу обмежити в’їзд у столицю.

Відповідне доручення про підготовку звернення дав Київський міський голова Леонід Черновецький під час засідання оперативного штабу по боротьбі з розповсюдженням епідемії грипу, що діє при Київській міській державній адміністрації.

Станом на 2 листопада в Україні зареєстровано 255 тисяч хворих на грип і ГРВІ, з них 15 тисяч госпіталізовано. Офіційно в Україні підтверджено 22 випадки захворювання на грип A/H1N1.

Читайте також:

Через епідемію грипу в’їзд до Києва буде обмежено

Епідемія грипу: кількість хворих перевищила чверть мільйона

Друга хвиля епідемії грипу накриє Україну в січні-лютому

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: