Пастор Черновецького скоро може бути арештований

Луценко підтвердив, що МВС розслідує не лише аферу "Кінгз Кепітал", але й ще одну схожу справу.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не виключає, що найближчим часом МВС може висунути звинувачення пастору Посольства Божого Сандею Аделаджі.

Про це він сказав на прес-конференції 14 жовтня, коментуючи нещодавній допит Аделаджі.

Луценко підтвердив, що МВС розслідує не лише аферу "Кінгз Кепітал", але й ще одну схожу справу, за якою нібито Аделаджа під час проповідей пропонував адептам організації вкладати кошти у приватну фірму.

"На сьогодні звинувачення ми вважаємо передчасними. Потрібно ще декілька процесуальних дій. Але, тим не менше, найближчим часом ми плануємо дійсно пред’явити звинувачення (Аделаджі). І я не виключаю, що підозрюваний в організації ОЗУ, яке здійснювало цю шахрайську схему, буде заарештований з відповідним поданням до суду щодо зміни його статусу", - сказав він.

"Наразі пан Сандей перебуває на двох підписках про невиїзд по справі, яку веде Головне слідче управління", - додав Луценко.

За його словами, обсяг втрат громадян у результаті другої афери не встановлений, хоча "заяви перших постраждалих показують суму у понад 1,5 мільйони гривень".

Нагадаємо, пастор церкви "Посольство Боже" Сандей Аделаджа заперечив свою причетність до фінансових махінацій компанії King's Capital.

Про це він заявив, коментучи звинувачення в організації шахрайського заволодіння грошима, які на його адресу висунуло Міністерство внутрішніх справ.

Читайте також:

Аделаджа звинуватив міліцію у провокаціях

Міліція заарештувала майно "Кінгз Кепітал". На черзі - Аделаджа

Аделаджа пропонує вилікувати Луценка від алкоголізму

 

ВідеоСандей Аделаджа може бути арештований

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: