Патріарх Філарет просить суд випустити Тимошенко на поруки

Патріарх Київський і всієї Руси-України зазначав, що екс-прем'єр віруюча людина, що користується підтримкою багатьох громадян України.

Адвокат Юлії Тимошенко Юрій Сухов зачитав декілька звернень від церков стосовно зміни запобіжного заходу для екс-прем'єра.

Зокрема, у своєму звернені Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет просить суддю Кірєєва випустити Тимошенко на поруки. Він зазначає, що екс-прем'єр віруюча людина, що користується підтримкою багатьох громадян України.

Партріарх наголошує, що "ми всі постанемо перед судом Господнім".

"Тимошенко Юлія Володимирівна є членом православної церкви, віруючою людиною. І як громадський і політичний діяч вона користується пошаною і підтримкою багатьох громадян України, добре відома за кордоном", - цитує прес-центр Київської патріархії лист глави УПЦ КП.  "Враховуючи це, а також думка значного числа прихожан Київського патріархату, які поводяться до мене з відповідними проханнями . від імені Київського патріархату і від себе особисто поводжуся до Вас з проханням змінити запобіжний відносно Тимошенко Юлії Володимирівни захід - звільнити її з-під арешту і дозволити узяти на поруки", - відзначив Філарет.

Також Сухов зачитав звернення від Української греко-католицької церкви з аналогічним проханням. Після того зачитав звернення Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ніни Карпачової, в якому міститься аналогічне прохання.

Раніше суддя Родіон Кірєєв відхилив клопотання адвоката Тимошенко Юрія Сухова та залишив екс-прем'єра під вартою.

Все про перебіг судового процесу та арешт Юлії Тимошенко читайте в спецтемі.

Читайте також:

Філарет побачив користь у візитах Кирила в Україну

Чоловік Тимошенко: сподіваюся, у влади вистачить розуму її звільнити

Омбудсмен Карпачова заступилася за Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: