Патріарх Кирило вручив Гурвіцу орден

Патріарх Кирило вручив меру Одеси Едуарду Гурвіцу орден Святого Серафима Саровського II ступеня за активну участь у відновленні Спасо-Преображенського собору.

Патріарх Московський і всія Русі Кирило вручив меру Одеси Едуарду Гурвіцу орден Святого Серафима Саровського II ступеня, якого його удостоїла Російська православна церква "за активну участь у відновленні Спасо-Преображенського собору".

Як повідомляє офіційний сайт Одеси, сьогодні після освячення собору відбувся прийом на честь патріарха Кирила.

"Передача будівлі відродженого Спасо-Преображенського собору Одеської єпархії Української православної церкви (Московського патріархату) підводить риску під величезною, часто справді подвижницькою роботою, до якої за останні 15 років так чи інакше були залучені багато тисячі одеситів", - сказав на прийомі Гурвіц.

Також він заявив, що вважає, що візит патріарха "сприятиме зростанню престижу та міжнародного авторитету" Одеси та вручив Кирилу почесну відзнаку, що носить ім'я Одеса, - "на знак поваги за суспільне служіння, активну просвітницьку і благодійну діяльність".

У відповідному слові патріарх подякував Гурвіцу за теплий прийом і відмінну організацію візиту.

Звернувшись до голови Одеської єпархії УПЦ МП митрополита Агафангела, Гурвіц сказав: "З радістю і задоволенням передаю Вам свідоцтво про право власності на весь майновий комплекс собору. Ви відновлювали і відкривали десятки храмів, але всі знають, яке особливе значення Ви надавали відродженню Одеського Спасо- Преображенського собору і скільки праці для цього поклали".

Мер Одеси додав, що в папці з документами про право власності знаходиться і перший офіційний документ, пов'язаний з відновленням храму - прийняте в 1995 році рішення міськради Про порядок проведення спеціальних дослідних і проектно-вишукувальних робіт з відтворення Одеського Спасо-Преображенського собору.

Крім того, Гурвіц повідомив про рішення "задовольнити прохання Одеської єпархії УПЦ МП про передачу в її розпорядження трьох квартир для священнослужителів".

Нагадаємо, візит патріарха триватиме до 28 липня та включатиме три міста - Одесу, Дніпропетровськ і Київ.

Читайте також:

Через візит Кирила в Одесі перекрили вулиці для пішоходів

Патріарх Кирило освятив найбільший храм Одеси

Янукович проведе офіційну зустріч з патріархом Кирилом

В Одесі віруючі підбирали за Кирилом траву, по якій він ходив

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: