Патріарх Кирило допитає Ющенка

За словами Патріарха, у нього є декілька конкретних запитань до українського президента на рахунок релігійного життя в Україні.

Глава Російської православної церкви Патріарх Кирило при зустрічі з президентом України Віктором Ющенком в першу чергу обговорюватиме тему релігійного життя в Україні.

Про це глава РПЦ сказав на зустрічі з провідними українськими ЗМІ, яка відбулася в Москві напередодні його візиту в Україну.

"Ми з Віктором Андрійовичем зустрічалися багато разів, ще коли я був митрополитом. У нас є досвід особистого спілкування і є якийсь порядок денний, до якого ми торкаємося кожного разу. Тему релігійного життя на Україні ми обговорюємо з різних точок зору, і я вважаю, що ми продовжимо цю розмову. Але, розвиваючи цю тезу про становище релігійних організацій в Україні, я думаю, що в спілкуванні з Віктором Андрійовичем я дозволив би собі поставити і деякі конкретні запитання", - сказав Патріарх, не уточнивши при цьому, які саме запитання він хоче задати.

Також Патріарх Кирило сказав, що він уважно стежить за тими ідеями, які висловлюються Українською православною церквою та іншими релігійними організаціями щодо вирішення цілого ряду питань, що стосуються державно-церковних відносин в Україні. За його словами, він з симпатією ставиться до пропозицій релігійних організацій України обговорити ці питання.

Нагадаємо, нещодавно Патріарх Української православної церкви Київського патріархату Філарет повідомив, що має намір зустрітися з Кирилом під час його візиту в Україну. За словами Філарета, він хотів би провести з Кирилом спільну молитву, а також обговорити питання об'єднання церков. У той же час київський Патріарх висловив переконання, що його московський колега сприяє політичному впливу Росії на Україну з метою ослаблення її незалежності.

Нагадаємо, УПЦ Московського Патріархату вважає Патріарха Філарета розкольником. Він знаходиться у цій церкві під анафемою.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило відвідає Україну 27 липня - 5 серпня. Про підготовку акцій протесту під час його візиту заявили УНА-УНСО, ”Просвіта”, ”Пора”, Всеукраїнське об’єднання ”Свобода”, Українське православне братство святого апостола Андрія Первозданного".

Читайте також:

Патріарх Філарет просить Патріарха Кирила про зустріч

Засідання Синоду РПЦ вперше відбудеться у Києво-Печерській лаврі

Московський патріархат підкреслив, що патріарх Кирило не буде агітувати в Україні

Націоналісти вважають візит патріарха Кирила до України небезпечним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: