Патріарх Кирило назвав Донбас національною житницею

За словами Кирила, Донбас відіграє дуже велику роль в історії, у суспільному та економічному житті України.

Патріарх Московський і Всія Русі Кирило, який прибув сьогодні до Донецька, для участі в урочистостях з нагоди 60-річного ювілею Митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона, назвав Донбас національною житницею.

"Я прибув на донецьку землю у зв'язку зі святкуванням 60-річчя владики митрополита Іларіона. Це вираз моєї особистої поваги до Владики, а також особливого ставлення до Донецькій землі", - заявив Кирило.

За його словами, Донбас відіграє дуже велику роль в історії, у суспільному та економічному житті України. "Це дійсно у повному сенсі слова велика національна житниця", - наголосив патріарх.

Він також заявив, що високо оцінює рівень віри жителів регіону.

"Я згадую той час, коли на Донбасі не було єпархії, коли вона керувалася архиєреєм з Одеси, коли неможливо було навіть уявити, що колись на цій чудовій землі буде четверта Лавра, і що колись на цій чудовій землі з'явиться така потужна і сильна єпархія Російської православної церкви", - заявив Кирило.

Він наголосив, що хотів би передати своє благословення всім жителям Донбасу, "особливо, звичайно, православним людям, але не тільки православним".

 "Нехай Господь береже цю землю світом, суспільною злагодою, нехай, розвиваючи економіку, люди прагнуть до того, щоб у центрі життя були ті високі духовні цінності, без яких людське життя позбавляється сенсу", заявив Кирило.

Як повідомляється, у рамках свого візиту в Донецьку область патріарх Кирило завтра, 7 травня, очолить Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Донецька. Також він має намір відвідати футбольний стадіон "Донбас-Арена".

Пізніше у Харкові Кирило прийме участь в заходах з нагоди 90-річчя митрополита Харківського й Богодухівського УПЦ МП Никодима.

Читайте також:

У Харкові на честь приїзду Кирила віруючі зберуться на літургію біля пам'ятника Леніну

У Харкові хочуть прикрити Леніна, щоб його не бачив патріарх Кирило

Патріарх Кирило: Чорнобильська катастрофа - Божа кара за гріхи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: