Патріарх Кирило побачив позитивний розвиток в Україні за Януковича

Патріарх Московський і всієї Русі вважає, що з часу його минулого візиту в Україну політична та економічна ситуації в країні стабілізувалися, але він хоче все побачити на власні очі.

Патріарх патріарх Московський і всієї Русі Кирило вважає, що в Україні стабілізувалася політична ситуація з моменту його останнього візиту (у лютому 2010 року).

"Уже зараз видно, звичайно, що відбувається стабілізація політична, вирівнювання економічних показників, розвиток відносин зі світом, з найближчими сусідами, включаючи Росію і Європу та США", - сказав він в інтерв'ю одному з українських телеканалів напередодні свого візиту в Україну.

Патріарх вважає, що очевидними є значні якісні зміни у житті українского суспільства.
Водночас глава РПЦ зазначив, що це лише його особистий погляд.

"Мені хотілося б побачити і відчути те, що відбувається сьогодні в Україні. Але якщо говорити коротко, я досить позитивно розцінюю розвиток України в останні місяці", - додав патріарх Кирило.

Нагадаємо, патріарх Кирило прибуде до України 20 липня. Його візит триватиме до 28 липня, за цей час глава РПЦ відвідає Одесу, Дніпропетровськ і Київ. гідно з офіційною програмою Кирило розпочне свій візит в Україну 20 липня з Одеси, в якій пробуде до 22 липня. Згідно з цією ж офіційною програмою, прибуття в Дніпропетровськ - наступний пункт візиту, заплановано тільки на ранок суботи - 24 липня.

Крім того, патріарх зустрінеться з президентом Віктором Януковичем. Неофіційні переговори з президентом Кирило проведе в Криму, на дачі Януковича. Офіційна програма візиту патріарха не передбачає зустрічі з президентом – тільки з прем'єр-міністром Миколою Азаровим у Софіївському соборі в Києві.

За минулий рік це вже третій візит Кирила в Україну. Востаннє московський патріарх був у Києві на інавгурації президента Януковича.

Читайте також:

Патріарх Кирило зустрінеться з Януковичем на дачі в Криму

РПЦ відкриває україномовну версію свого Інтернет-сайта 

Російська і Українська православні церкви розпочали діалог про об'єднання 

Московський патріархат претендує на Софію Київську

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: