Патріарх Кирило подякував Україні за вдалий візит

В МЗС України повідомили, що адміністративна машина держави забезпечувала пасторський візит.

Московський патріарх Кирило висловив подяку МЗС України за сприяння свого візиту до України. Про це на прес-конференції повідомив т.в.о. міністра закордонних справ Володимир Хандогій.

"Міністерству закордонних справ України було висловлено подяку від оточення патріарха за сприяння візиту. У нас немає даних, де б були створені якісь проблеми. Навпаки вся адміністративна машина держави забезпечувала пасторський візит. Із точки зору забезпечення цього візиту Україна працювала позитивно та конструктивно й отримала за це схвальні відгуки", - сказав Хандогій.

Нагадаємо, сьогодні президент Росії Дмитро Мєдвєдєв піддав жорсткій критиці "антиросійський" курс українського керівництва, зокрема президента Віктора Ющенка. У своїй заяві Мєдвєдєв зокрема вказав на "згубну практику втручання державної влади України у справи православної церкви".

"Навряд чи можна назвати сприятливими умови, які штучно створювалися напередодні, та і під час недавнього пастирського візиту в Україну патріарха Московського і всієї Русі Кирила", - додав він.

Читайте також:

Кремль: Україна отруїла наші двосторонні відносини

Кремль не дозволить Україні переписувати спільну історію

РПЦ: патріарх Кирило поширить вплив на Західну Україну

Московський патріархат: власна церква Україні не потрібна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: