Патріарх Кирило подякував Януковичу за допомогу

За словами Кирила, він був особисто знайомий з покійним отцем Зосимою, який був духовним наставником лідера ПР.

Московський патріарх Кирило подякував лідеру Партії регіонів Віктору Януковичу за пожертвування і допомогу у будівництві монастирів.

У проповіді після закінчення богослужіння в Свято-Успенському Ніколо-Васильєвському монастирі (Донецька область) Кирило відзначив, що вважає великим надбанням побудову цієї духовної обителі в місці, яке раніше було пустинним.

За словами Кирила, він був особисто знайомий з покійним настоятелем монастиря отцем Зосимою, який був духовним наставником лідера ПР і похований на території даного монастиря.

У проповіді патріарх подякував митрополиту Донецькому і Маріупольському Іларіону за ту підтримку, яку він надавав отцеві Зосимі, а також висловив слова подяки тим, хто жертвував і допомагав у спорудженні і відродженні храму.

Зокрема, він сказав: "Абсолютно особливе слово подяки я б хотів обернути на адресу тих, хто жертвував, тих, хто допомагав – Віктора Януковича і багатьох інших, імен яких я не знаю, але які залишали тут не лише свої кошти, але й частку свого серця".

Читайте також:

Патріарх Кирило закликав весь світ рівнятись на донецьких шахтарів

Філарет поскаржився на Кирила в СБУ та міліцію

Надання українській церкві автокефалії позбавить РПЦ половини прибутків

Кирило: на Західній Україні неможливо побудувати православний храм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: