Патріарх Кирило приїде до Києва на річницю хрещення Русі

З 26 по 28 липня у Києві перебуватиме патріарх РПЦ Кирило. Його візит приурочено до 1023-ї річниці хрещення Київської Русі.

Патріарх Кирило прибуде до Києва на святкування чергової річниці хрещення Київської Русі. Візит патріарха триватиме з 26 по 28 липня.

Однак приїзд Кирила важливий ще і тим, що усередині УПЦ МП з'явилося різне бачення щодо стосунків із РПЦ. Фактично відбулося розділення на прихильників збереження статусу-кво і прихильників виходу з підпорядкування Московському патріархату, пише "Сегодня".

Прихильники того, щоб залишилось усе як є, покладають великі надії на візит патріарха, який дозволить їм посилити позиції в керівництві УПЦ, ослаблені останнім часом.

Патріарх Кирило буде в Києві 26-28 липня. Очікується, що 27 липня він проведе богослужіння на Володимирській гірці, а 28-го - літургію в Києво-Печерській лаврі. Крім нього до Києва приїде грузинський патріарх Ілія II.

На 28 липня планується потужна концертна програма. На цей раз концертів буде три - у Києві, Мінську та Москві, причому два з них український телеглядач зможе побачити: в 19.00 на Першому російському каналі - московський, о 22.00 на Першому українському - київський.

Як розповів учасник групи "Брати Карамазови" Олег Карамазов, найбільша програма буде в російській столиці - на сцену на Поклонній горі вийдуть "Воскресенье", "Парк Горького", "Брати Карамазови", можливо "ДДТ", брати участь також будуть Петро Мамонов та Іван Охлобистін; в Києві на сцену на Співочому полі вийдуть Олена Ваєнга, Джанго і "Скай". Крім артистів на сцену виходитимуть відомі люди, які розкажуть про те, що в їхньому житті значить православ'я.

Як відомо, останній візит патріарха Кирила до України відбувся на початку травня для участі в заходах з нагоди 90-річчя митрополита Харківського і Богодухівського УПЦ МП Никодима.

Читайте також:

Патріарх Кирило вважає СРСР "великою країною", яка втратила коріння

Філарет побачив користь у візитах Кирила в Україну

Чоловік з підставкою для паперів напав на резиденцію патріарха Кирила

РПЦ створить "благопристойні" нічні клуби, де молодь буде читати і думати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: