Патріарх Кирило провів молебень, відгородившись металевими щитами

Підчас молебеня правоохоронці оточили Володимирську гірку, куди намагались прорватися націоналісти.

Візит патріарха Московського і всієї Русі Кирила
AFP
Патріарх Московський і всієї Русі Кирило прибув на Володимирську гірку, де разом ієрархами Української православної церкви провів молебень святому рівноапостольному князеві Володимиру.

Серед присутніх були члени Синоду Російської православної церкви, які прибули до Києва, ієрархи УПЦ, ченці.

На Володимирську гірку прийшли близько тисячі віруючих. Багато людей також зібралися вздовж вулиць, прилеглих до Володимирської гірки. Вони прийшли, щоб привітати патріарха Кирила після молебня на шляху до Києво-Печерської лаври, де відбудеться засідання Священного Синоду РПЦ. Засідання вперше пройде за межами Росії.

У столицю 24 автобусами прибули 684 паломники для участі в богослужіннях за участю патріарха Кирила. Також очікується, що віруючі прибуватимуть у столицю у вівторок.

Основні місця концентрації автобусів - Поштова площа, Музей Великої Вітчизняної війни, площа Слави. Близько 5,5 тисяч співробітників київської міліції, включаючи резерв, протягом 3 днів перебування глави РПЦ у Києві забезпечуватимуть охорону громадського порядку, зокрема в місцях проведення релігійних заходів за участю патріарха Кирила.

Співробітники міліції, задіяні в охороні громадського порядку безпосередньо в місцях проведення заходів главою РПЦ, знаходяться у звичайній формі одягу, без зброї і спецзасобів.

Крім того, у главку нагадали, що співробітники столичного ДАІ забезпечують проїзд по місту патріарха Кирила.

Як повідомлялося, близько 50 прихильників громадської організації УНА-УНСО побилися з 30 прихильниками козацьких організацій біля Володимирської гірки перед прибуттям патріарха.

Володимирська гірка наразі оточена металевими щитами. За цю огорожу пікетувальники пройти не змогли. На Європейській площі знаходиться близько 30 представників ВО "Свобода", які, також як і члени УНА-УНСО, протестують проти візиту Кирила до України. Крім того, вранці прихильники створення в Україні єдиної помісної Церкви організували пікет перед київським аеропортом Бориспіль.

Читайте також:

Націоналісти та козаки побилися в Києві через візит патріарха

Московського патріарха у Києві зустріли акцією протесту

Україна приготувалася до візиту Патріарха Кирила

Патріарх Кирило допитає Ющенка

ВідеоПатріарх Кирило провів молебень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: