Патріарх Кирило проводить останнє богослужіння в Україні

Після 10 днів перебування в Україні предстоятель Російської православної церкви повернеться додому.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило 5 серпня богослужінням у Почаївській лаврі завершує свій 10-денний візит в Україну. Наразі він проводить у Почаївській лаврі літургію, присвячену 450-річчю однієї найбільших святинь православ’я - ікони Почаївської Божої Матері.

Богослужіння проходить на відкритому помості у дворі перед лаврською дзвіницею. Разом з патріархом Кирилом літургію здійснюють митрополит Київський і всієї України Володимир, архієреї Української православної церкви, українське духівництво.

Після літургії патріарх проведе молебень Почаївській іконі, а потім освятить новий шеститонний дзвін для лаврської дзвінниці, спеціально відлитий для цієї події.

Весь внутрішній двір монастиря заповнений людьми. Натовпи народу піднімаються по схилах гори, на якій стоїть монастир, стікаються по всіх вулицях містечка до воріт обителі.

У Почаєві давно не пам'ятають такої кількості паломників, вони приїхали в лавру на перше патріарше богослужіння. Всі готелі в місті і околицях зайняті. Люди ночували у храмах, на вулицях. Біля стін монастиря розтягнуті величезні тенти-намети, багато хто захопив з собою ковдри. Напередодні можна було спостерігати десятки довгих черг до священиків на сповідь.

Читайте також:

Кирило визнав неправильну політику Москви

Патріарха Кирила в Луцьку зустріли натовп віруючих і націоналісти

Патріарх Кирило відвідав Рівне під привітання та вигуки "Ганьба!"

Янукович: влада втручається у справи церкви і розколює Україну

ВідеоОстаннє богослужіння патріарха Кирила

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: