Патріарх Кирило розповів, як Чехов навчив його почуттю гумору

Патріарх Московський розповів одеситам, що без гумору життя стає небезпечним, та повідав про свого улюбленого письменника Чехова.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило вважає, що без гумору життя стає небезпечним і розповів, як йому допоміг Чехов.

Про це він заявив на зустрічі з громадськістю в одеському Національному театрі опери та балету, відповідаючи на питання присутніх.

Слова владики "Без гумору життя стає небезпечним" були зустрінуті бурхливими оплесками присутніх у залі одеситів.

Як вважає патріарх, "більшість поганих людей позбавлені почуття гумору". Гумор, за його словами, "знижує градус людського конфлікту, допомагає розрядити обстановку", створює гарний настрій.

У той же час патріарх Кирило зазначив, що якісний гумор завжди залежить від культури людини, її здатності уникати непристойностей у своїх дотепностях.

"Дуже важливо, щоб гумор був світлим, дійсно знижував градус наших конфліктів і просто формував би оптимістичний погляд на навколишній світ", - вважає предстоятель.

Він сказав, що з дитинства дуже любив читати Чехова, і Антон Павлович став єдиним автором, якого майбутній патріарх прочитав "від корки до корки".

Виховане Чеховим почуття гумору дуже допомагало предстоятелю Російської церкви в шкільні роки - завдяки цій якості йому, віруючій дитині, вдавалося легко ставитися до утисків з боку атеїстично налаштованих вчителів.

Як повідомлялося, 20 липня до України прибув Московський патріарх Кирило. Візит патріарха триватиме дев’ять днів і включатиме три міста: Одесу, Дніпропетровськ і Київ. Крім того, 23 липня патріарх у Криму зустрінеться з президентом Віктором Януковичем.

24 липня голова російського уряду Володимир Путін відвідає з коротким робочим візитом Крим, де зустрінеться з Януковичем. Під час майбутньої зустрічі планується розглянути "актуальні питання російсько-українських відносин та інші теми, що становлять взаємний інтерес".

Також патріарх планує відвідати міжнародне байкерськое шоу в Севастополі разом з главою уряду Російської Федерації Володимиром Путіним та мером Москви Юрієм Лужковим.

Читайте також:

Путін, Кирило і Лужков приїдуть у Крим на байкерський фестиваль

УПЦ МП запропонувала Януковичу ліквідувати Київський патріархат

Патріарх Кирило прилетить на дачу до Януковича на спеціальному літаку

Більшість українців вважають патріарха Кирила співвітчизником

ВідеоПатріарх Кирило розповів, як Чехов навчив його почуттю гумору

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: