Патріарх Кирило регулярно їздитиме всією Україною

Візити патріарха Кирила в Україну будуть регулярними, і патріарх буде відвідувати не тільки Київ, а й інші єпархії Української православної церкви.

Візити патріарха Московського і всієї Русі Кирила в Україну стануть регулярними.

Про це заявив глава Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського патріархату митрополит Волоколамський Іларіон.

"Всі візити святійшого патріарха сприяють консолідації здорових сил українського суспільства, зміцненню внутрішньої єдності Української православної церкви, відкривають шлях до подолання наслідків розколу, який був політичним проектом 90-х років ... і завдяки підтримці світської влади розрісся і роздувся ... але зараз мода на розкол пройшла, люди втомилися від поділів і політичних гасел ", - сказав митрополит Іларіон.

За словами Іларіона, в цьому році відбулося вже три візиту предстоятеля РПЦ в Україну: навесні - у зв'язку з інавгурацією президента Віктора Януковича, в липні - первосвятительский візит до Києва, Одеську та Дніпропетровську єпархії, а 22-23 листопада - короткий візит у зв'язку з 75-річчям митрополита Київського і всієї України Володимира.

"Передбачається, що такі візити предстоятеля православної Церкви на Україні будуть регулярними, і святійший патріарх буде відвідувати не тільки Київ, а й єпархії Української православної церкви", - зазначив митрополит Іларіон, підбиваючи підсумки тривалого річного першосвятительського візиту.

За його словами, цей візит "сприяв зміцненню єдності Української православної церкви", а одним з його лейтмотивів стала тема "повернення розкольників у лоно канонічної церкви", очолюваної митрополитом Київським і всієї України Володимиром.

Нагадаємо, 22 листопада до Києва прибув патріарх Кирило для участі в урочистостях з нагоди 75-річного ювілею митрополита Київського і всієї України Володимира. Патріарх взяв участь у літургії та інших урочистостях і полетів до Москви.

Читайте також:

Янукович обмінявся з Кирилом подарунками

Філарет привітав Володимира: Українська церква буде єдиною

Янукович нагородив митрополита Володимира орденом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: