Патріарх Кирило: Україні для миру потрібна сильна молитва

У зв'язку з майбутньою поїздкою в Київ предстоятель РПЦ заявив, що його візит буде пастирським і ніяк не пов'язаним з "політичною турбуленцією в Україні".

Україна потребує сильної молитви - таку думку висловив сьогодні в бесіді з журналістами Патріарх Московський і всієї Русі Кирило, який перебуває на Валаамі.

У зв'язку з майбутньою в кінці липня - на початку серпня поїздкою в Київ предстоятель Російської православної церкви заявив, що його візит буде пастирським і ніяк не пов'язаним з "політичною турбуленцією в Україні".

"Я дуже сподіваюся, у першу чергу, помолитися разом з благочестивим українським народом, доторкнутися до давніх святинь нашої Церкви", - заявив Патріарх.

"Важливо використовувати силу молитви для того, щоб залучати благодать Божу не тільки до нашого особистого життя, але й до народного, соціального, політичного життя," - повідомив він.

"Я думаю, що сьогодні Україна потребує такої сильної молитви, в надії на те, що Господь принесе мир в Україну, а також через цей мир зробить людей більш щасливими", - сказав на завершення Патріарх Кирило.

Читайте також:

Московський патріархат підкреслив, що патріарх Кирил не буде агітувати в Україні

Націоналісти вважають візит патріарха Кирила до України небезпечним

Ющенко приведе в Україну Константинопольський патріархат

Патріарх Кирил назвав Київ Константинополем і подарував Тимошенко ікону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: