Патріарх Кирило відкриє резиденцію в Одесі

У будівлі, де розміщуватиметься резиденція, вже проведено капітальний ремонт. На вимогу Кирила туди підведено абсолютно всі сучасні комунікації.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило має намір відновити в Одесі патріаршу резиденцію, яка існувала в місті до розпаду СРСР. Про це повідомила журналістам ігуменя Одеського Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря Серафима.

"Патріарша резиденція раніше завжди перебувала в Одесі, тут же проходило і засідання синоду. Одеса - патріарше місто, резиденцію після війни тут побудував архієпископ Никон Фетін. Святійший патріарх Алексій кожне літо проводив в Одесі", - сказала Серафима.

Вона додала, що всі важливі заходи тоді проводилися не в Москві, а в Одесі, але ця традиція перервалася після подій, пов'язаних із розпадом Радянського Союзу.

Ігуменя підкреслила, що на спонсорські гроші проведено капітальний ремонт будівлі резиденції на Дачі Ковалевського (курортна зона, у районі 16-ї станції Великого Фонтана, на чорноморському березі).

"На вимогу Кирила зараз туди підведено абсолютно всі сучасні комунікації: Інтернет, кабельне телебачення, інші технологічні новинки. За всіма параметрами сьогоднішня резиденція повністю відповідає стандартам", - додала ігуменя Серафима.

Вона також уточнила, що на спонсорські гроші в чоловічому монастирі, що сусідить із резиденцією патріарха, зводиться собор.

Нагадаємо, у рамках візиту Кирила 20-28 липня заплановано відвідування Одеси, Дніпропетровська і Києва.

Читайте також:

Сьогодні патріарх Кирило розпочне візит до України

Націоналісти звинуватили Кирила в розпалюванні міжрелігійної ворожнечі

Через візит Кирила перекриють пів-Одеси

З Лаври хочуть зробити "Ватикан" для патріарха Кирила

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: