Патріарх Кирило вручив Януковичу вищу нагороду РПЦ

Патріарх Кирило вручив Януковичу орден Російської православної церкви Святого рівноапостольного Князя Володимира I ступеня.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило вручив президентові Віктору Януковичу орден Російської православної церкви Святого рівноапостольного Князя Володимира I ступеня.

Нагороду Янукович отримав "за увагу до праць по зміцненню православ'я в Україні та у зв'язку з 60-річчям дня його народження".

Патріарх Кирило зазначив, що це найвища нагорода РПЦ, якою нагороджують виключно патріархів і глав держав.

"Я радий, що у зв'язку з вашою круглою датою - такою значною - я мав можливість в перший рік вашого президентства в знак глибокої поваги РПЦ до ваших трудів і вашої особистості вручити вам цю нагороду", - сказав глава РПЦ.

Орден святого рівноапостольного великого князя Володимира має три ступені, при нагородження орденом першого ступеня вручається знак ордена, зірка, стрічка і грамота. При нагородженні орденом другого і третього ступеня вручається знак ордена та грамота. До 2004 року кавалери ордена I ступеня отримували тільки зірку.

Нагадаємо, що Віктора Януковича нещодавно нагороджено вищою нагородою Української Православної Церкви Московського патріархату - відзнакою Предстоятеля УПЦ під номером 001.

Читайте також:

Московський патріархат вручив Януковичу орден 001

Патріарх Кирило вручив Гурвіцу орден

Патріарх Кирило прилетів у Крим до Януковича

ВідеоПатріарх Кирило вручив Януковичу вищу нагороду РПЦ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: