Патріарх Кирило: Янукович служить духовній просвіті свого народу

Московський патріарх охарактеризував українського президента як глибоко віруючу людину, яка служить справі духовної просвіти свого народу.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило охарактеризував президента Віктора Януковича як "глибоко віруючу людину".

"Як політик він (Янукович) спирається на православний світогляд, він людина глибоко віруюча. І в межах закону і Конституції, як належить президентові, служить справі духовної просвіти свого народу, звичайно, тими засобами, які притаманні його високому положенню" , - зазначив патріарх.

Глава РПЦ також висловив задоволеність рівнем діалогу з представниками української влади та громадськості і розповів, про що саме він говорив з українськими можновладцями під час візиту до Києва.

"(Говорили) багато про що. Мені все це дуже важливо як пастирю. Я оцінюю події не з політичної точки зору. Я не економіст і не маю можливості робити якісь економічні аналізи. А ось як пастир, я звичайно з увагою ставлюся до всього того, що відбувається в душах людей і в їхній свідомості ", - зізнався патріарх.

28 липня патріарх Кирило завершить свою поїздку в Україну святковою божественною літургією на Соборній площі Києво-Печерської Лаври, яка буде присвячена Дню Хрещення Русі.

До речі, патріарх оголосив про свій намір щорічно зустрічати цей день в Києві. Таким чином, пастирські поїздки Кирила в Україну відбуватимуться мінімум раз на рік. Цього разу під час візиту патріарх нагородив Януковича Орденом Князя Володимира першого ступеня.

Читайте також:

Патріарх Кирило їздитиме до України щороку, а то й частіше

Патріарх Кирило пообіцяв зближувати Україну з Росією

Філарет: патріарх Кирило хоче збудувати нову Російську імперію

Патріарх Кирило вручив Януковичу вищу нагороду РПЦ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: