Патріарх Кирило закликав українців подолати розбрат

Кирило розповів, що він молиться за збереження єдності українського народу, подолання поділу, причинами якого, на його думку, були політичні прагнення тих чи інших сил.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило закликав українців уникати нагнітання конфліктів і зберегти єдність народу. Про це він сказав 27 липня у ході молебню на Володимирській гірці в Києві.

"Я закликаю всі сторони, які втягнені в політичні, економічні, соціальні, історіософські конфлікти, знизити цей градус кипіння, щоб народ міг знайти спокій і в мирі творити свою волю", - сказав патріарх.

Кирило підкреслив, що він молиться за збереження єдності українського народу, подолання поділу, причинами якого, на його думку, були політичні прагнення тих чи інших сил.

Зазначимо, близько 80 прихильників Всеукраїнського об'єднання "Свобода" і громадської організації "Українська національна асамблея - Українська народна самооборона" (УНА-УНСО) проводили акцію протесту біля "Українського дому" проти візиту в Україну Кирила.

У зв'язку з урочистим молебнем патріарха міліція посилила забезпечення охорони громадського порядку. Зокрема, на початку вулиці Трьохсвятительської був розташований кордон міліції зі сталевими щитами.

При вході до парку, що веде до гірки, було розміщено близько 10 металодетекторів, а в самому парку чергували міліціонери, зокрема співробітники спецпідрозділу "Беркут". З боку Михайлівського собору також був розташований кордон міліції.

Читайте також:

Націоналісти таки показали "Гламурні гастролі кремлівського гебіста"

Затриманих за протест проти Кирила націоналістів судитимуть у Шевченківському суді

Патріарх Кирило їздитиме до України щороку, а то й частіше

Синод РПЦ закликав українських "розкольників" покаятися

ВідеоПатріарх Кирило закликав українців подолати розбрат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: