Патріарх Кирило найближчим часом знову приїде в Україну

Вікарій Дніпропетровської єпархії Євлогій повідомив, що патріарх Кирило найближчим часом знову відвідає Дніпропетровську область.

Глава Російської православної церкви патріарх Кирило найближчим часом знову відвідає Дніпропетровську область, повідомив єпископ Новомосковський, вікарій Дніпропетровської єпархії Євлогій.

На прес-конференції в понеділок він сказав, що обговорюється питання про візит патріарха в Кривий Ріг. Єпископ підкреслив, що липневий візит патріарха Кирила до Дніпропетровська відбувся на високому рівні.

"Зараз обговорюється питання про наступний візит патріарха на Дніпропетровщину. Цього разу святійший планує відвідати Кривий Ріг. Остаточно дата візиту поки не визначена", - сказав єпископ Євлогій.

Нагадаємо, патріарх Кирило був в Україні з 20 по 28 липня. За цей час він відвідав Одесу, Дніпропетровськ і Київ, а також побував у Криму на зустрічі з президентом Віктором Януковичем. Він також заявляв, що планує щороку відвідувати Україну.

Візит Кирила викликав протести серед представників правих політичних сил, а також в Українській православній церкві Київського патріархату.

Читайте також:

Російська церква сподівається, що Україна звикне до візитів Кирила

Аналітики про візит патріарха Кирила: Мечты "православного папы"

Чергова арія московського гостя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: