Патріарх Кирило зустрівся з Ахметовим і поговорив з ним про футбол

Як повідомили у ФК "Шахтар", патріарх цілком володіє темою, він цікавився співвідношенням місцевих і зарубіжних гравців у команді і тим, як клуб працює з уболівальниками.

У суботу, 7 травня патріарх московський Кирило відвідав стадіон ФК "Шахтар" "Донбас-Арену" і зустрівся з президентом клубу Рінатом Ахметовим. Про це повідомляє прес-служба "Шахтаря".

Ахметов зустрів патріарха біля західного входу на стадіон. Тут же знаходилися донецький губернатор Анатолій Близнюк, міський голова Олександр Лук'янченко, посол Росії в Україні Михайло Зурабов, працівники клубу, представники духовенства.

Спочатку присутні підійшли до кількох ретроавтомобілів, які здійснили пробіг з Криму на Донбас.

Ахметов особисто супроводжував високого гостя. Першим ділом усі спустилися в зону гравців. Патріарх оглянув тунель, з якого команди виходять на поле, заглянув у приміщення для суддів та делегатів матчів, окремо зупинився в роздягальні "Шахтаря".

Він звернув увагу на ікону Спаса, яку вболівальники називають "Спас Шахтарський", подаровану клубу колекціонером і подвижником Олегом Здановичем.

За повідомленням прес-служби, "оцінивши по достоїнству зручності приміщення команди господарів і зізнавшись, що не уявляв собі, що бувають такі грандіозні стадіони", патріарх Кирило вийшов на ігрове поле.

Патріарх і Ахметов зупинилися в центральному колі, милувалися стадіоном і жваво обговорювали різні аспекти футбольного життя.

"Виявилося, що патріарх цілком володіє темою, він цікавився співвідношенням місцевих і зарубіжних гравців у команді, тим, як клуб працює з уболівальниками, і багато чим іншим. Рінат Ахметов захоплено розповідав гостю про філософію клубу, причому, патріарх неодноразово підкреслив, що подібний підхід йому подобається", - відзначає прес-служба.

По дорозі в control room - мозковий центр, пункт управління всіма процесами на "Донбас-Арені" - президент "Шахтаря" і глава православної церкви обмінювалися поглядами на здоровий спосіб життя.

"Виявилося, що обидва прихильники ходьби, але якщо Рінат Леонідович у ході занять комбінує її з бігом, то патріарх віддає пріоритет просто пішим прогулянкам. Зійшлися на тому, що 7-10 кілометрів ходьби на день - необхідний моціон", - йдеться в повідомленні прес-служби ФК.

Нагадаємо, після Донецька у рамках триденної архіпастирської поїздки в Україну патріарх Кирило відправився до Харкова, де, зокрема, об'єднання "Свобода" провело театралізовану акцію проти його приїзду.

Читайте також:

У Харкові Кирила зустріли Добкін і Тихонов

До патріарха Кирила прийшла Людмила Янукович: прихожан не пускали до храму

Патріарх Кирило назвав Донбас національною житницею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: