Патріарх Єрусалимський Теофіл III благословив Януковича

На думку Єрусалимського патріарха, Україна гідна того, щоб стати центром міжнародного міжконфесійного діалогу.

Патріарх Єрусалимський Теофіл III, який вперше відвідав Україну 28-29 березня 2011 року для участі в Міжнародній міжконфесійній конференції "Світові релігії і громадянське суспільство в боротьбі з ненавистю і екстремізмом", подякував президенту Віктору Януковичу за теплий прийом. Про це повідомила прес-служба Інституту прав людини і запобігання екстремізму та ксенофобії.

"Приємно відзначити, що під Вашим керівництвом, стараннями таких політиків і керівників як Олександр Фельдман, Микола Азаров, Олександр Попов - Україна стає країною, де релігійна і світська влада тісно взаємодіють заради вирішення актуальних гуманітарних проблем.

Упевнений, що Ваша ініціатива щодо розвитку міжнародної міжконфесійної конференції "Світові релігії і громадянське суспільство в боротьбі з ненавистю і екстремізмом" у формат щорічного Київського міжконфесійного форуму - стане важливим кроком на шляху до посилення України на міжнародній гуманітарній арені.

Україна, як країна, на території якої традиційно і мирно співіснують представники різних світових релігій і національностей, - гідна того, щоб стати центром міжнародного міжконфесійного діалогу" - сказано в листі подяки патріарха.

Патріарх Єрусалимський Теофіл III у своєму листі також благословив благі почини президента Віктора Януковича.

Читайте також:

Учасники міжконфесійної конференції прийняли "Київську декларацію"

В Україні проходитиме щорічний міжконфесійний "Давос"

Учасники Міжнародної міжконфесійної конференції засудили прояви ненависті, вандалізму та екстремізму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: