Патріарха Кирила зустріли привітаннями "від народу Малоросії"

В Одесі Московського патріарха зустрічали транспарантами: "Через православну єдність до союзу Росії, України та Білорусі" і "Вітаємо патріарха від народу Малоросії".

Патріарха Московського і всієї Русі Кирила одразу після прибуття в Україну біля будівлі Одеського аеропорту зустрів мітинг проросійськи налаштованих активістів.

Біля будівлі аеропорту зібралося близько 50 членів Прогресивної соціалістичної партії України, які прибули, щоб висловити свою підтримку православній церкві і особисто патріархові.

Активісти стояли з транспарантами з гаслами: "Через православну єдність до союзу Росії, України та Білорусі", "Не мечем, але словом Божим захисти слов'ян від НАТО" і "Вітаємо патріарха від народу Малоросії".

Як відомо, 20 липня патріарх розпочав візит до України. Візит триватиме дев'ять днів і буде включати три міста - Одесу, Дніпропетровськ і Київ.

Глава Російської православної церкви планує взяти участь у засіданні Священного Синоду в Києво-Печерській лаврі, освятити одеський Спасо-Преображенський собор та закласти капсулу у фундамент храму на території заводу "Південмаш" в Дніпропетровську.

На засіданні Священного Синоду РПЦ в Києві патріарх Кирило планує підняти тему подолання розколу православ'я в Україні.

За минулий рік це вже третій візит Кирила в Україну. Востаннє Московський патріарх був у Києві на інавгурації президента Януковича.

Зазначимо, що Українська православна церква Київського патріархату вважає візит Кирила в Україну політичним. Націоналісти та прихильники УПЦ Київського патріархату вже пообіцяли багатотисячні мітинги протесту проти приїзду Кирила.

Читайте також:

Патріарх Кирило прибув до України

Патріарх Кирило відкриє резиденцію в Одесі

Через візит Кирила перекриють пів-Одеси

ВідеоПатріарх Кирило прибув до України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: