Патріарху Філарету виповнилося 90 років

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На його честь проведуть божу службу у Володимирському соборі.

Почесному патріарху ПЦУ Філарету виповнилося 90 років.

Про це йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Після здобуття Україною незалежності він боровся за відновлення української церковної самостійності та за надання автокефалії православній церкві в Україні. До отримання Томосу Філарет очолював Українську православну церкву Київського патріархату.

Нині він почесний патріарх Православної церкви України. Напередодні дня народження президент України Петро Порошенко присвоїв йому звання Героя України за видатну історичну роль у становленні церкви.

Рівно 90 років тому на українській Донеччині, в селі з символічною назвою Благодатне, у шахтарський родині прийшов у цей...

Опубліковано Петром Порошенком Вівторок, 22 січня 2019 р.

На честь Філарета вранці 23 січня у Володимирському соборі правлять божу службу єпископат та духовенство з усієї України.

Нагадаємо, почесний патріарх ПЦУ Філарет на з'їзді партії Юлії Тимошенко ВО "Батьківщина" відзначив роль Петра Порошенка та Віктора Ющенка в отримання Томосу українською церквою.

Відео"Вони хочуть розколоти, а ми будемо єднати": Патріарх Філарет дав ексклюзивне інтерв'ю ТСН.Тижню

ТСН.Тиждень поспілкувався з предстоятелем колишньої української православної церкви Київського патріархату - Патріархом Філаретом - напередодні його 90-річчя. Те, що знає і пережила ця людина, хотіли б вивідати чимало зацікавлених. Він дуже виважено обирає слова, але в розмові з журналістом ТСН.Тижня Філарет дещо таки розкрив. 

"Вони хочуть розколоти, а ми будемо єднати": Патріарх Філарет дав ексклюзивне інтерв'ю ТСН.Тижню

Залиште свій коментар

Вибір редакції