Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Патрульна поліція опублікувала перелік доріг в Україні, де будуть розташовані "радари" TruCam

Протягом першого тижня патрульні використовуватимуть мірила швидкості в тестовому режимі.

З понеділка, 8 жовтня, патрульна поліція України почне використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam.

"Радари" будуть розташовані у місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення. Перелік цих доріг патрульна поліція опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

З 8 жовтня патрульна поліція почне використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam В Україні з 8 жовтня 2018 року...

Опубліковано Патрульна поліція України Неділя, 7 жовтня 2018 р.

Правоохоронці зазначають, що будуть використовувати TruCam лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- відеофіксацію порушень. У місцях фіксації порушень будуть стояти поліцейські машини з увімкненими маячками синього кольору.

Протягом першого тижня патрульна поліція використовуватиме TruCam у пілотному режимі для профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення. Із середини жовтня водіїв вже почнуть штрафувати за перевищення швидкості.

ВідеоНа українські дороги повертаються радари для вимірювання швидкості руху

Вже з понеділка на українських дорогах з'являться патрульні із лазерними приладами, що вимірюють швидкість. Такими 8 років тому почали користувались ще ДАЇвці, але і у водіїв, і у суддів, які розглядали апеляції, виникало чимало питань. Як зміниться ситуація на дорогах вже з понеділка - з'ясували журналісти ТСН. 

На українські дороги повертаються радари для вимірювання швидкості руху

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції