Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Патрульним передали сотню нових автомобілів і катерів

Таких катерів на озброєнні поліції ще не було

Сьогодні президент передав сертифікати на новий транспорт керівникам обласних управлінь - понад сотню машин, зокрема позашляховики для сіл, йдеться в ТСН.19.30.

Десять катерів отримали патрульні поліції на воді. Нові плавзасоби потужніші й швидші за ті, що зараз є у правоохоронців. Моторні судна виготовлені під замовлення Національної поліції, відповідно до особливостей акваторії, де їх використовуватимуть. 

“Такого класу катера на озброєнні поліції ще не було. Для виконання будь-яких службових задач ми вже можемо швидко пересуватися будь-якою водоймою», - каже інспектор Володимир Біневський.

“Ці плани у нас були затверджені рік тому. Сьогодні ми бачимо перші катера. І перші підготовлені екіпажі. Цей шлях ми проходимо крок за кроком. І думаю, що скоро водна патрульна поліція буде для всіх вас звичною справою”, - заявив Аваков.

 

ВідеоНачальники обласних управлінь поліції отримали сертифікати на нові авто та катери

Сьогодні президент передав сертифікати на новий транспорт начальникам обласних управлінь - понад сотню машин, у тому числі позашляховики для сіл. Десять катерів отримали патрульні поліції на воді. Катери виготовлені під замовлення Національної поліції, відповідно до особливостей акваторії, де їх використовуватимуть.

Начальники обласних управлінь поліції отримали сертифікати на нові авто та катери

Залиште свій коментар

Вибір редакції