Патрульний у Харкові вимагає 107 тисяч гривень в активіста "Дорожного контролю" за образу

Патрульний у Харкові вимагає 107 тисяч гривень в активіста "Дорожного контролю" за образу

Гроші коп хоче віддати на лікування важко пораненого колеги.

У Харкові патрульний поліцейський подав до суду на блогера за відео, яке той виклав в інтернет. Коп вимагає 107 тисяч гривень за образу честі та гідності під час виконання службових обов'язків, а також шкоду репутації, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Напередодні Нового року патрульні зупинили водія за незначне порушення. Той не показав документів, але викликав "Дорожний контроль". Його активіст Віталій Бойченко все фільмував на камеру, а словесна перепалка швидко переросла в погрози. "Ти придурок, просто придурок. Давай, зніми форму, я тебе вдарю", - вихвалявся перед поліцейським чоловік на відео. Відеозапис блогер виклав на YouTube, де він набрав десятки тисяч переглядів.

У Харкові патрульний поліцейський подав до суду на блогера за зйомку відео

У Харкові патрульний поліцейський подав до суду на блогера за зйомку відео

Один з героїв ролика, патрульний Денис Дуфек, звернувся до суду. "Недолік нашого законодавства, що за образу патрульного не передбачено жодної відповідальності. Дуже багато роликів, де люди назвають себе активістами і розмовляють із патрульними матом, вживають образливі вислови – це норма в нашій країні. Я вважаю, що це неправильно", - пояснив він.

До зали суду прийшла група підтримки активіста "Дорожного контролю" Віталія Бойченка з попкорном. Сам відеоблогер пояснив, що слова на відео – це не образа, а запрошення до участі в змаганнях. "У межах спортивного заходу я пропонував йому після служби зустрітися", - твердить він. І наголошує, що YouTube-канал йому не належить, а до участі в зйомках його примушували ледь не силоміць якісь люди.

Адвокат патрульного в це не вірить і впевнений, що на своєму каналі блогер непогано заробляє. "У них винятково ціль наживи. Отримати гроші від переглядів із реклами, яку там розміщують", - вважає юрист Олександр Нікольський. Сам ролик з мережі зник, натомість там з'явилося відео, де Бойченко висловлює своє ставлення до позову. "Дуфек Денис Олегович, 1982 року. Питання: не підохр*нів ти, Денис Олегович?", - питає він.

Рішення суду чекають за два тижні. Патрульний вимагає у блогера 107 тисяч гривень і обіцяє гроші віддати на лікування колеги, який вже півроку не приходить до тями після побиття.

Кореспондент ТСН Мар'я Уманська

Повʼязані теми:

Наступна публікація