Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Патрульний, який врятував родину з вогню, не вважає свій вчинок героїчним

Коп соромиться слави, яка до нього прийшла.

Він урятував родину під час пожежі, важачи власним життям. Патрульний В'ячеслав Харченко не звик до камер і надмірної уваги журналістів. Трохи ніяковіє, розповідаючи історію порятунку журналістам ТСН. Свій учинок геройським не вважає.

Загоряння в багатоповерхівці розпочалось з коридору. Полум'я швидко перекинулось на двері. Тож єдиний шлях врятуватись у мешканців було через вікно, або через балкон.

Саме такий шлях обрав двадцяти трирічний молодший лейтенант В'ячеслав Харченко, урятувавши цілу родину від полум'я та диму. Його екіпаж приїхав на виклик швидше за пожежників. На шостому поверсі багатоповерхівки В'ячеслав побачив родину, що волала про допомогу.

"Я виліз на балкон, чоловік страхував жінку, говорив куди ставати. Вона спочатку встала мені на голову, потім на плечі, я її притримав однією рукою і плавно спустили на землю, такі самі дії провели із чоловіком", - розповідає полісмен.

В'ячеслав лише три місяці як поліцейський. До того працював лаборантом у Бобровицькій районній лікарні, на Чернігівщині. Цей випадок перший – за його кар'єру в Нацполіції. Утім, геройським його не вважає. Зізнається, було страшно, але діяти треба було негайно, адже загинути могла ціла родина.

"Був страх, що вони зірвуться. Був страх, що я зірвуся, був страх за людей, що вони там згорять. Я героєм себе не відчуваю тому, що це моя робота", - переконує чоловік.

В'ячеслав каже, якби така ситуація сталася ще раз, то вчинив би так само.

Відео Молодий патрульний врятував родину із пожежі, ризикуючи власним життям

Залиште свій коментар

Вибір редакції