Павленко буде судитися з директором готелю "Спорт"

Павленко звинувачує керівництво державного підприємства "Готель "Спорт" в спробах відчуження його з державної власності.

Міністр у справах сім’ї, молоді і спорту Юрій Павленко має намір захищати в суді свою честь і ділову репутацію у зв’язку з інцидентом, який відбувся між ним і комерційним директором готелю "Спорт" в Києві Юрієм Супрунюком.

"Без сумніву, я захищатиму всіма законними способами свою честь і ділову репутацію і честь міністерства", - заявив Павленко на прес-конференції.

Також він звернувся до Генеральної прокуратури з проханням перевірити заяви Супрунюка, поширені в ЗМІ, підкресливши, що ці заяви є неправдивими.

Також міністр звернувся до Генпрокуратури з проханням перевірити перешкоджання роботі комісії з перевірки діяльності готелю "Спорт".

Окрім того Павленко звинувачує керівництво державного підприємства "Готель "Спорт" (Київ) в спробах відчуження його з державної власності. Міністр повідомив, що в цій справі замішані ряд офшорних компаній, назви яких він не уточнив.

"Протягом тривалого часу ми ведемо боротьбу за збереження готелю "Спорт" в державній власності... За оперативною інформацією, діяльність або бездіяльність окремих керівників готелю була направлена на втрату державною власністю готелю", - заявив Павленко.

Він відзначив, що керівництво готелю систематично перешкоджає в отриманні інформації про її діяльність представникам Мінсім’ї, до сфери управління якого він входить.

Також міністр повідомив, що в ході попередньої перевірки відповідною комісією були виявлені факти неефективного управління готелем і зловживання службовим становищем.

Павленко також заявив, що не має наміру подавати у відставку у зв’язку з інцидентом. "Я не зробив ніякого вчинку і не допустив ніяких дій, щоб подавати у відставку", - заявив Павленко.

Він повідомив, що дав всі необхідні свідчення і роз’яснення щодо цього інциденту правоохоронним органам.

Проте Павленко відмовився детально коментувати сам інцидент, відзначивши, що всі його коментарі можуть бути розцінені як тиск на правоохоронні органи.

Нагадаємо, 28 квітня міністр Павлденко під час розмови з директором готелю "Спорт" Юрієм Супрунюком вдарив його паперами в обличчя.

Після цього інциденту директор готелю був доставлений в клініку "Борис", де лікарі діагностували йому струс мозку.

Матеріали за заявою Супрунюка передані міліцією до Генеральної прокуратури для перевірки і відповідної реакції.

Читайте також:

Міліція не бачить злочину в тому, що Павленко вдарив директора готелю

Міністр Павленко вдарив документами директора готелю

Українські дипломати проспали міжнародний скандал

В Туреччині скоєно замах екс-міністра юстиції


 

ВідеоПавленко про бійку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: