Перейти до змісту
Павличенко намагався вкоротити собі віку, порізавши вени - нардеп

Павличенко намагався вкоротити собі віку, порізавши вени - нардеп

Адміністрація колонії цю інформацію спростовує

Сергій Павличенко, якого звинуватили у вбивстві київського судді Сергія Зубкова, намагався покінчити життя самогубством у Харківській виправній колонії, заявив народний депутат України Юрій Михальчишин в ефірі одного з телеканалів.

"Мені стало відомо, що незаконно засуджений С.Павличенко порізав собі вени. Йому, мабуть, такий влаштували прес в колонії, що він не витримав", - сказав нардеп.

Як пишуть ЗМІ, зараз він у вкрай важкому стані перебуває в штрафному ізоляторі. Адміністрація колонії цю інформацію спростовує.

Нагадаємо, суддя Шевченківського районного суду Києва Зубков був убитий 21 березня 2011 року в під'їзді свого будинку в Києві.

2 жовтня 2012 року Голосіївський райсуд Києва засудив Дмитра Павличенка до довічного ув'язнення, а його сина Сергія Павличенка - до 13 років позбавлення волі за вбивство судді.

14 січня 2013 року Апеляційний суд Києва вирішив провести часткове судове слідство в рамках розгляду скарги на вирок Павличенкам. У своїй скарзі на вирок Павличенки просили генерального прокурора Віктора Пшонку порушити кримінальну справу проти слідчого столичної прокуратури, який, за їхнім твердженням, сфальсифікував матеріали допиту одного з основних свідків.

31 січня в Апеляційному суді Сергій Павличенко заявив, що зізнався у вбивстві судді Зубкова під тиском слідства - явку з повинною з нього вибили електрострумом.

По всій Україні відбулись акції на підтримку батька і сина Павличенків. Громадськість переконана, що вони не причетні до вбивства.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин