Павлоградським близнюкам, яких народила власна бабуся, розповіли правду про їхнє народження

Відомі діти вже ходять до першого класу.

У Павлоградській школі навчаються незвичні першокласники. Хлопчиків-близнюків народила рідна бабуся. У свої 55 років Ганна Шульга вирішила допомогти доньці, яка не могла мати дітей. І стала сурогатною матір'ю для власних онуків, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Лікарі не радили ризикувати. Родичі та знайомі благали схаменутися. Але у 2010 у родині Паюк все ж наважились на відчайдушний експеримент. Не маючи можливості народити своїх дітей та оплатити послуги сурогатної матері, Ірина вмовила виносити їм з чоловіком малюків свою матір-пенсіонерку.

Вік 55 років та зріст всього 150 сантиметрів не завадив Ганні Миколаївні. Так і з'явились вони - два хлопчики, народження яких назвали справжнім дивом.

Близнюків, які стали відомі на всю Україну, тепер не впізнати. Їм вже по шість років, вони - першокласники. Найбільше вони люблять математику.

Брати - постійні суперники, каже вчителька. Змагаються, хто бігає швидше, стрибає вище або пише охайніше. Проте, стоять один за одного горою.

"Арсеній іноді забуває, що у нього лежить у портфелі. І Саша починає тоді серед уроку кричати: "Арсеній, у тебе в портфелі блокнот лежить, Арсеній, у тебе і пенал лежить...", - розповідає вчителька Ольга Бондар.

ВідеоНа Дніпропетровщині бабуся для своєї доньки стала сурогатною матір'ю

Забирати хлопчиків зі школи додому приходить та, що носила їх у собі довгі дев'ять місяців. Ганні Миколаївні зараз 61 рік, проте вона усюди встигає за онуками.

Доки тато на роботі, вдома вони бігають навколо мами. Ірина каже, хто близнюкам рідніший - вона чи бабуся - питання ніколи не стояло. У цій родині одразу вирішили розповісти дітям правду про їхнє народження:

- Звідки ти взявся, говори швидко?

- З тебе.

- А ще кого?

- З бабусі.

- Ну клітинки чиї були?

- Татові і твої.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: