Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для відновлення руху трасою знадобилося сім годин.

Рух дорогою Н-09 "Мукачево – Львів" до Буковелю зі сторони міста Яремче, де через негоду стався зсув ґрунту, 24 червня вдалося відновити рятувальникам. Надзвичайники розчищали трасу за допомогою спецтехніки.

Про це повідомили у ТК "Буковель" в Facebook.

У службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області розповіли, що дорожники працювали сім годин поспіль, щоб розчистити дорогу від тонни каміння, які селевий потік виніс на проїзну частину. До робіт залучали два екскаватори, два грейдери та три самоскиди.

"Сім годин безперервної роботи двох екскаваторів, двох грейдерів та трьох самоскидів – і сотні тонн каміння та гірської породи, які селевий потік виніс на проїзну частину, на вузькій ділянці дороги та заблокував проїзд – забрано з проїзної частини дороги, проїзд розчищено. Проїзд дорогою Н-09 через Микуличин відновлено", -  йдеться в повідомленні.

Також розблоковано проїзд через Буковецький перевал, де стався зсув гірських порід.

Водночас на інших ділянках траси сталися також фіксують затоплення і зсуви ґрунту, які заблокували дороги. Над їхньою ліквідацією теж працюють надзвичайники.

ℹ️Дорога Н-09 Мукачево - Львів, км 235, с. Микуличин Яремчанської міськради. ✅Проїзд забезпечений. Закликаємо всіх водіїв до уважності та дотримання Правил дорожнього руху!

Опубликовано Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області Вторник, 23 июня 2020 г.

Як повідомлялось раніше, західну Україну накрила стихія, внаслідок рясних дощів вулиці міст та сіл опинились у воді. Сотням людей довелось залишити свої будинки, зокрема з села Верховини на Прикарпатті зараз триває евакуація людей.

Паводки у Західній Україні призвели до руйнування десятків кілометрів автодоріг та мостів. Так, біля готельного комплексу "Ведмежа гора" на території заповідника потоп розмив дорогу і вона обвалилась просто під ногами у дітей

Обвал дороги у Яремче зруйнував головний водопровід. Через це місто залишилося без водопостачання.

Відео Повінь на Закарпатті: сусіди привозять заблокованим у підтоплених хатах стареньким хліб 

Мешканці місті Галич та прилеглих сіл Івано-Франківської області згуртувалися і самі організували допомогу постраждалим мешканцям. Зокрема, люди винайняли автомобіль, закупили хліб та розвозять його стареньким. Тим часом самі мешканці, рятуючись від великої води, ховаються на горищах.  

Повінь на Закарпатті: сусіди привозять заблокованим у підтоплених хатах стареньким хліб 

Залиште свій коментар

Вибір редакції