Паводки затопили кордони України

Вже підтоплені ділянки 17 відділів прикордонних загонів. З потеплінням прикордонники очікують погіршення ситуації.

На державному кордоні є частково підтопленими ділянки 17 відділів Донецького, Луганського, Луцького, Мукачівського і Чопського загонів.

Про це повідомили у відділі з питань взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю Держприкордонслужби,

Зокрема, понад 70 прикордонних знаків, майже 300 інформаційних покажчиків, 2 інженерні споруди та під`їзди до 2 місцевих пунктів пропуску в Луганській області частково знаходяться у воді.

З потеплінням прикордонники очікують погіршення ситуації. У зв’язку з цим Державна прикордонна служба розробила план заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного характеру.

В Адміністрації Держприкордонслужби визначено найімовірніші райони підтоплень під час паводків на ділянках Донецького, Луганського, Харківського, Сумського, Чернігівського, Житомирського, Луцького, Львівського, Мостиського, Чопського, Мукачівського, Чернівецького, Могилів-Подільського, Котовського, Білгород-Дністровського, Ізмаїльського та Одеського прикордонних загонів. Для постійного моніторингу обстановки і реагування на надзвичайні ситуації створені необхідні резерви та призначено ситуативні групи.

Також передбачено перебудову охорони державного кордону на підтоплених ділянках, визначено механізми оповіщення та за потреби термінової евакуації. Крім того, Держприкордонслужба готується надавати допомогу підрозділам МНС у проведенні евакуації жителів підтоплених районів.

Під час надзвичайної ситуації можливі також тимчасові обмеження на в’їзд і проведення робіт у прикордонній смузі та контрольованих прикордонних районах.

Нагадаємо, Україну очікує рекордний з 1979 року паводок, на боротьбу з ним уряд виділив 175 млн гривень. Про це повідомив міністр з надзвичайних ситуацій Володимир Шандра.

Читайте також:

Україні загрожує рекордний за останні 30 років паводок

МНС попереджає про паводок на Дністрі

На Закарпатті почався паводок

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: