Паводок у Чернівцях: на підтопленому Калинівському ринку чоловік зловив велику рибу

Паводок у Чернівцях: на підтопленому Калинівському ринку чоловік зловив велику рибу

Паводок у Чернівцях: на підтопленому Калинівському ринку чоловік зловив велику рибу

chernivtsi24

Користувачі соцмереж на дії чоловіка відреагували по-різному.

У Мережі оприлюднили відео, як на Буковині просто між рядами підтопленої частини Калинівського ринку чоловік зловив великого коропа.

На одному з відеозаписів видно, що спершу чернівчанин глушив рибу палицею, а тоді взяв її до рук. На запитання про те, на що "клюнув" короп, чоловік жартівливо відповів: "На руку!" 

Дехто з присутніх припустив, що риба важить щонайменше десять кілограмів, а в коментарях буковинці зазначили, що найімовірніше коропа знесло течією з Чорторийських ставків.

Користувачі соцмереж на дії чоловіка відреагували по-різному. Хтось позаздрив улову, інші таку "риболовлю" засудили.

"Рибак, він і на базарі рибак"; "Відпустив би краще! Але ж ні, люди в нас без душі!"; "Нівроку вилов!"; "Палицею бив рибу по голові, і потім позував на камеру. Не людина, а звір!"; "Яка була б смачна юшка"; "Коли йдемо рибалити?" - поділилися думками дописувачі.

Як повідомлялося, внаслідок потужного паводку в Чернівцях підтопило частину Калинівського ринку. "Критична ситуація на комунальному підприємстві Чернівців - Калинівський ринок. Дві доби підприємці виносили свій товар, вивозили, і наразі тут чергують, практично цілодобово", - розповідав очільник облдержадміністрації Сергій Осачук. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Калинка 18:55

A post shared by CHERNIVTSI ★ЧЕРНОВЦЫ★ ЧЕРНІВЦІ (@chernivtsi24) on

Риба з Прута плаває між рядами Калинки

Опубліковано Аллою Спрінчінат Середа, 24 червня 2020 р.