Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Паводок відступає: в Івано-Франківську вже на 1,5 метра впав рівень води у річках

Паводок відступає: в Івано-Франківську вже на 1,5 метра впав рівень води у річках

Мер міста просить людей, які постраждали від паводку, звернутись до органів самоврядування.

Станом на ранок, 25 червня, рівень річки Бистриця в Івано-Франківській області знизився на півтора метра і вода відступає. 

Про це повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Вже зараз на деяких дамбах почнуться роботи, але вода подекуди йде не так швидко. "Негода, на щастя, йде. Річка вже зменшилася майже на півтора метра в нашій Бистриці. Десь більше сходить Бистриця-Солотвинська, менше - Бистриця Надвірнянська. Але йде падіння річки", - сказав Марцінків.

Він також нагадав мешканцям, які постраждали від паводку, що вони можуть звернутися до органів самоврядування з актами щодо завданих збитків і розраховувати на компенсацію. "Вчора ми подали на допомогу державі. Чекаємо роз'яснення щодо відшкодування мешканцям. Прошу всіх, якщо є збитки, роздрукуйте фотографії, зробіть акт, що підтоплено гараж, підтоплено будинок... Нехай сусіди підпишуться. Потім буде виплачена компенсація", - зазначив Марцінків.

Рекордні опади цього тижня руйнують дороги та мости у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, Закарпатській та Тернопільській областях. Всього на території областей загинуло 3 особи (Івано-Франківська область).

Залиште свій коментар

Вибір редакції