PayPal не дозволив українцям користуватися своєю платіжною системою

PayPal працює в 41 країні світу.

Міжнародна електронна платіжна система PayPal не планує дозволяти користувачам з України приймати кошти. Про це повідомляє "Економічна правда" з посиланням на прес-службу PayPal в Центральній і Східній Європі.

Як наголошується в повідомленні, представники PayPal зустрічалися з представниками Національного банку України під час конференції eCommerce Trends в Варшаві.

"Нам повідомили, що українська влада і бізнес-співтовариство розглядають важливі кроки щодо приведення законодавства про електронні платежі у відповідність з міжнародними стандартами", - сказано у відповіді.

При цьому, представники PayPal не заявляють про якісь досягнуті домовленості. "На цей момент у нас немає планів, про які ми готові повідомити", - повідомляє прес-служба.

Українцям почали масово блокувати банківські картки

Така інформація з’явилася в інтернеті і неабияк обурила користувачів. Мовляв, згідно з новим розпорядження Нацбанку вам можуть заблокувати картку, якщо ви отримали грошовий переказ. Проте не слід хвилюватися. Картку можуть заблокувати лише, якщо сума переказу значно перевищує ваш дохід. 

Про те, що переговори між українською делегацією та PayPal закінчилися невдало, повідомляє і партнер Hybrid Capital Ілля Кенігштейн в колонці видання AIN. "Дива не сталося. У стратегії розвитку PayPal, України на цей момент - не існує", - пише він.

PayPal є найбільшою дебетовою електронною платіжною системою. Дозволяє клієнтам оплачувати рахунки і покупки, відправляти і приймати грошові перекази. В Україні компанія працює за системою Send only, що дозволяє тільки відправку валютних коштів. Така система працює ще в 97 країнах.

Програма, на яку Україна хоче перейти, називається SRW (Send - Recieve - Withdrawal). Вона передбачає можливість зарахування, введення і виведення коштів, дозволяє тримати на рахунку PayPal баланс у валюті і перераховувати кошти на карту, коли користувач вважає за потрібне. Така система діє в 41 країні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: