PayPal не дозволив українцям користуватися своєю платіжною системою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

PayPal працює в 41 країні світу.

Міжнародна електронна платіжна система PayPal не планує дозволяти користувачам з України приймати кошти. Про це повідомляє "Економічна правда" з посиланням на прес-службу PayPal в Центральній і Східній Європі.

Як наголошується в повідомленні, представники PayPal зустрічалися з представниками Національного банку України під час конференції eCommerce Trends в Варшаві.

"Нам повідомили, що українська влада і бізнес-співтовариство розглядають важливі кроки щодо приведення законодавства про електронні платежі у відповідність з міжнародними стандартами", - сказано у відповіді.

При цьому, представники PayPal не заявляють про якісь досягнуті домовленості. "На цей момент у нас немає планів, про які ми готові повідомити", - повідомляє прес-служба.

Відео Українцям почали масово блокувати банківські картки

Про те, що переговори між українською делегацією та PayPal закінчилися невдало, повідомляє і партнер Hybrid Capital Ілля Кенігштейн в колонці видання AIN. "Дива не сталося. У стратегії розвитку PayPal, України на цей момент - не існує", - пише він.

PayPal є найбільшою дебетовою електронною платіжною системою. Дозволяє клієнтам оплачувати рахунки і покупки, відправляти і приймати грошові перекази. В Україні компанія працює за системою Send only, що дозволяє тільки відправку валютних коштів. Така система працює ще в 97 країнах.

Програма, на яку Україна хоче перейти, називається SRW (Send - Recieve - Withdrawal). Вона передбачає можливість зарахування, введення і виведення коштів, дозволяє тримати на рахунку PayPal баланс у валюті і перераховувати кошти на карту, коли користувач вважає за потрібне. Така система діє в 41 країні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції