Пайєтт закликав Авакова засудити скандальну публікацію "Миротворця" з даними журналістів

Пайєтт наголосив, що публікація завдала великої шкоди професійним журналістам

Посол США В Україні Джефрі Пайєтт звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням засудити публікацію сайтом "Миротворець" даних журналістів, акредитованих в "ДНР", пише "Радіо Свобода".

При цьому, американський посол не добирав слів та назвав сайт "дурницею".

"І ця неурядова організація чи що це – це дурниця. Немає навіть дипломатичних фраз, щоб описати якої шкоди вони завдали професійним журналістам, що працювали на сході України, іноді ризикуючи", – сказав Пайєтт, додавши, що сподівається, що "Аваков і уряд чітко засудять людей, хто поставив під удар професійних журналістів".

Нагадаємо, скандальний сайт "Миротворець" опублікував новий список журналістів з акредитацією в самопроголошеній "ДНР". Посилання на завантаження цього документу розміщене на самому ресурсі. У список увійшли дані 293 співробітників іноземних ЗМІ з 59 країн. Зокрема, серед них є журналісти з Австрії, Азербайджану, Бразилії, Іраку і Японії. Кілька співробітників представляють міжарабські ЗМІ і ще четверо - Україну. Серед акредитованих журналістів є представники всесвітньо відомих ЗМІ - CNN, CBS, Deutsche Welle та інші. Зазначимо, що до списку також потрапив кореспондент УНІАН Роман Цимбалюк. Цього разу в списках, окрім мобільних телефонів та поштових скриньок, також з'явилися домашні адреси журналістів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: