Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
УПЦ МП передала до Єрусалима лампадку для Благодатного вогню

УПЦ МП передала до Єрусалима лампадку для Благодатного вогню

Тим часом Епіфаній заявив, що не впевнений, що ПЦУ цього року отримає Благодатний вогонь.

Українська православна церква Московського патріархату передала разом з посольством України в Ізраїлі до Єрусалима лампадку для Благодатного вогню. 

Цьогорічна "церемонія" через коронавірус відбудеться без присутності паломників та з обмеженою кількістю учасників. А вогонь будуть доставляти за спецпроцедурою. В Ізраїль прилетять делегації з різних країн і будуть чекати на вогонь на борту літаків. Представники після сходження вогню доставлять лампадки до літаків.

Раніге предстоятель ПЦУ Епіфаній в інтерв’ю «Радіо Свобода» заявив, що Православна церква України може не отримати Благодатний вогонь, адже відсутнє сполучення між країнами, а кошти, які потрібно викласти за  чартер краще спрямувати на закупівлю медичних засобів.  

«Але я схильний до того, що краще ті кошти, які використають на літак, використати для того, щоб закупити відповідні медикаменти чи засоби захисту для лікарів. І тому я не впевнений, що буде привезено благодатний вогонь. Але, можливо, якимось чином для всіх церков, бо ми, збираючись спілкуючись із державою, з поліцією, говорили про те, що якщо це робити, то робити всім разом. Тобто привезти благодатний вогонь для всіх церков або загалом не привозити його у цей такий відповідальний час в цьому році», – заявив Епіфаній.

Як і коли лампадка повернеться до України поки залишається невідомо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції