Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Печерський суд Києва зареєстрував позов митрополита Олександра Драбинка до очільника УПЦ МП Онуфрія

Він стосується захисту честі, гідності та ділової репутації.

Печерський суд міста Києва зареєстрував позов митрополита ПЦУ Олександра (Драбинка) до очільника УПЦ МП Онуфрія про захист честі, гідності та ділової репутації.

Про це повідомляє прес-служба Переяславсько-Вишневської єпархії.

Заява Олександра стосувалась відкритого звернення синоду УПЦ МП до президента України Петра Порошенка 2016 року, у якій вони стали на захист нардепа Вадима Новинського у справі про його можливе викрадення митрополита Олександра для здійснення тиску на колишнього предстоятеля УПЦ МП Володимира.

У цьому зверненні архієреї УПЦ МП запевняли, що митрополит Олександр став "джерелом інформаційного бруду" і він розповсюджував "плітки та наклепи".

"Оскільки у Зверненні Священного Синоду вкрай негативно згадано моє ім’я, відразу після публікації Звернення я звернувся з відкритим листом до Блаженнішого Митрополита Онуфрія та до всього єпископату Української Православної Церкви, в якому вказав на безпідставність звинувачень та їх вигаданий, наклепницький характер. Відповіді на мій лист я не отримав, тому у лютому 2019 року ухвалив непросте для себе рішення — позиватися до підписанта Звернення — Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви (в миру — Березовського Ореста Володимировича) з позовом про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної (немайнової) шкоди, і 15.02.2019 року звернувся з відповідною заявою до Печерського райсуду м. Києва", - повідомив Драбинко.

Відповідно 22 травня суд зареєстрував позов і призначив підготовче засідання на 29 травня.

Нагадаємо, 14 листопада 2016 року Українська православна церква Московського патріархату розповсюдила звернення до президента України, у якому заступаються за нардепа від "Опозиційного блоку" Вадима Новинського. У заяві зазначається, що відкриту щодо Новинського справу УПЦ МП вважає надуманою, оскільки "ні сам покійний Блаженійший владика, ні повноважні особи Української Православної Церкви ніколи не заявляли про наявність підстав для проведення такого розслідування, а оприлюднені матеріали розслідування вказують на відсутність у слідства розуміння внутрішнього життя Церкви".

Відео Митрополит Драбинко виїхав за кордон через тиск у справі, де він є постраждалим – Луценко

Залиште свій коментар

Вибір редакції