До Печерського суду прийшли сотні прихильників і противників Тимошенко

Прихильники та опоненти екс-прем’єра розділені кордоном міліції. З одного боку лунають гасла "Руки геть від Тимошенко", з іншого - "Пора на нары".

У Києві на Хрещатику біля будівлі Печерського райсуду, який розглядає кримінальну справу проти Юлії Тимошенко, зібралося кількасот прибічників і супротивників екс-прем'єра.

СУД НАД ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

Біля суду і на протилежній стороні Хрещатика зібралися люди з символікою "Батьківщини" і "Фронту Змін". На вулиці стоять намети "Батьківщини".

По іншу сторону будівлі суду зібрався альтернативний мітинг, очолюваний екс-депутатом від Партії регіонів Олегом Калашниковим. Присутні заявили про початок безстрокової акції проти корупції і вимагають покарати Тимошенко.

Прихильники Тимошенко, тримають плакати "Поверніть країні правосуддя", портрети Тимошенко і троянди.

На мітингу, організованому Калашниковим, лунають гасла "Пора на нары", "Вор должен сидеть в тюрьме", "Тимошенко пора отвечать", "Печерский суд – не Шустер-live".

Прихильники та опоненти екс-прем’єра розділені кордоном міліції. По вулиці Богдана Хмельницького стоять кілька міліційних автобусів.

Вхід у будівлю суду перекритий правоохоронцями, які за посвідченнями пропускають лише співробітників суду, учасників процесу і журналістів.

Як відомо, Печерський районний суд 6 липня продовжив розгляд по суті кримінальної справи, порушеної проти колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Перерва була оголошена 4 липня для ознайомлення її нового адвоката Миколи Титаренка з матеріалами справи.

Читайте також:

СБУ порушила кримінальну справу через "російські борги" Тимошенко

Нардепи від БЮТ замість Ради масово ходитимуть в суд

Суддя звинуватив Тимошенко у провокації та аморальній поведінці

ВідеоДо Печерського суду прийшли сотні прихильників і противників Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: