Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Печерський суд повернув посаду спійманому на великому хабарі главі Держслужби зайнятості

Міністр Розенко не має наміру повертати Кашубу на службу.

Печерський суд Києва поновив на посаді екс-главу Держслужби зайнятості Ярослава Кашубу, якого у вересні минулого року затримали під час отримання хабара в 622 тис. грн.

Однак, міністр соцполітики Павло Розенко в інтерв'ю ZN.UA повідомив, що повертати Кашубі місце в службі не має наміру.

"На сьогоднішній день у мене є рішення Печерського районного суду про те, що з 12 січня 2016 року я зобов'язаний відновити його на посаді. У мене є офіційна заява його адвоката в тому, що термін відсторонення його (Кашуби) з посади закінчився і оскільки жодних судових розглядів у цій справі немає, він повинен повернутися на роботу", - розповів міністр.

Міністр Розенко запевнив, що не буде відновлювати на посаді чиновника-хабарника і продовжить судові розгляди з Кашубою. У той же час він дивується, як не могло проводитися ніяких судових розглядів у гучній справі.

Ярослава Кашубу затримали 11 вересня 2015 року, в службовому автомобілі у центрі Києва він отримав хабар у розмірі 622 тисяч грн. Як повідомила СБУ, Кашуба організував механізм отримання хабарів від учасників тендерних торгів, які проводила держслужба і змушував платити "данину" за перемогу в тендерах. Після гучного затримання Розенко звільнив всіх керівників Державної служби зайнятості.

Відео Голову Державної служби зайнятості України затримали на хабарі

Залиште свій коментар

Вибір редакції