Печерський суд заявив, що не давав дозволу на обшуки у Шустера вдома

Журналіст звинуватив владу в утисках.

Печерський районний суд Києва відкидає обвинувачення журналіста, ведучого популярного політичного ток-шоу Савіка Шустера у тому, що судом було санкціоновано обшуки в нього вдома. Про це йдеться у заяві суду у Facebook.

Суд зазначає, що 2 листопада розглядалось клопотання прокурора щодо надання тимчасового доступу до речей та документів, які перебувають у володінні кіпрських компаній та банку Республіки Кіпр, які стосуються надання або повернення фінансового кредиту наданого Савіку Шустеру за договором позики.

"Таким чином, в провадженні суду клопотань органів досудового розслідування чи прокурора про надання обшуку, що стосуються Савіка Шустера не перебувало", - йдеться у повідомленні.

Раніше Савік Шустер розповсюдив у Facebook ухвалу Печерського суду і заявив, що рішення стосувалось саме обшуку за місцем проживання Шустера й було ухвалене "у закритому засіданні, без присутності наших адвокатів". Журналіст вважає ці дії тиском з боку влади та заявив, що його каналу "залишилося існувати кілька тижнів".

Гендиректор каналу Савіка Шустера 3S.tv Павло Єлізаров стверджує, що за цим позовом Шустер вже надав вичерпні свідчення та відповідні документи.

Зазначимо, щодо Шустера відкрите кримінальне провадження з подання ДФС. Фіскальна служба заявляє, що у 2008 році, отримавши на свій валютний рахунок процентний фінансовий кредит у розмірі 1,34 млн євро, Шустер не повернув його кредитору, в обумовлений термін, не надав до податкової інспекції за місцем проживання декларацію про одержані доходи та ухилився від сплати податку з доходів фізичних осіб на суму понад 2,1 млн грн, що є особливо великим розміром.

Нагадаємо, навесні що журналісту, ведучому популярного політичного ток-шоу Савіку Шустеру анулювали дозвіл на роботу в УкраїніПрес-центр Держслужби зайнятості пояснив таке рішення тим, що його роботодавець надав документи із недостовірними данимиу них відсутня інформація про здійснення щодо громадянина Канади Савіка Шустера кримінального провадження, а це є підставою для відмови у подовженні дозволу. Пізніше Служба зайнятості повідомила, що призупинила своє рішення, а згодом судді скасували рішення про анулювання дозволу на працевлаштування. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: