Пекарі погрожують залишити Україну без хліба

Якщо уряд не дозволить підвищувати ціни на хліб, працівники хлібопекарської галузі готові до всеукраїнського страйку.

Виробництво хліба може зупинитися: українські пекарі готуються страйкувати. Вони вимагають дозволити підвищувати ціни на свою продукцію.

В понеділок, 16 лютого, пекарі зберуться на мітинг. А якщо уряд не ухвалить необхідних документів, погрожують вдатися до крайніх заходів - всеукраїнського страйку із зупинкою виробництва і відвантаження хліба.

Працівники хлібопекарської галузі закликають Кабмін зняти всі обмеження на підвищення цін в хлібопекарській галузі та припинити її регулювання. Крім того, вони просять державу підтримати хлібозаводи постачаннями муки і мукомельної пшениці з відстроченням платежу на 6 місяців.

За їх словами, галузь на межі виживання. Вони не можуть підвищити ціни на свою продукцію відповідно до зростання курсу долара США через цінові обмеження, що діють в більшості областей. Натомість кредити мають повертати в американській валюті.

Нагадємо, 24 грудня пекарі вже провели мітинг під стінами Кабінету міністрів. Після чого були підготовлені деякі документи, втім, до цього часу не підписані.

Читайте також:

Ціни на продукти йдуть вгору
Українці сідають на хлібну дієту
Кожен четвертий українець готовий вийти на масові акції протесту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: