Пенсійний фонд отримав більше грошей, ніж планував

Пенсійний фонд заявляє про перевиконання бюджету і обіцяє, що проблем з виплатами пенсій в Україні не буде.

У січні-лютому план надходжень до Пенсійного фонду України було виконано на 116,8%.

Про це на брифінгу заявив голова Пенсійного фонду Олексій Зарудний.

За його словами, в лютому до бюджету ПФ надійшло 900 мільйонів гривень власних коштів, що на 12,9% більше від плану. “Є збільшення надходжень, порівняно з лютим 2008 року”, - відзначив голова ПФ.

Він також пообіцяв, що всі пенсії за лютий будуть виплачені вчасно і в повному обсязі. Зокрема, для виплат березневих пенсій, які почнуться з 4 числа, вже спрямовано близько 850 мільйонів гривень.

“І в січні, і в лютому, і в березні буде виконано всі зобов`язання перед пенсіонерами – вони будуть виконані за рахунок планових надходжень до Пенсійного фонду... І планових надходжень з держбюджету. На сьогодні жодних додаткових джерел фінансування чи якихось складнощів з балансом Пенсійного фонду немає”, - додав Зарудний.

Нагадаємо, раніше колишній голова верховної ради Арсеній Яценюк заявив, що Пенсійний фонд має дефіцит в сумі 17 мільярдів гривень.

За словами Яценюка, вчасна виплата пенсій сьогодні здійснюється тільки за рахунок додаткових коштів, отриманих ПФ від Національного банку.

В той же час, Держказначейство заявило про перевиконання українського бюджету в лютому. Зокрема, загальний фонд кошторису був перевиконаний на 2,4%.

Читайте також:

Уряд заявляє про "перевиконання плану" з бюджету

Тимошенко втричі знизить зарплати чиновникам і скасує пільги депутатам

Пинзеник пішов через "політичний" бюджет

Тимошенко буде "спускати з міністрів шкуру" через невиплату зарплат

ВідеоПенсійний фонд отримав більше грошей, ніж планував

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: