Пенсійний фонд розіслав пенсіонерам листи – кому мають дякувати

Пенсійний фонд України у грудні розіслав пенсіонерам листівки з поясненнями щодо розміру пенсій.

"Шановний, ви отримали свою пенсію за грудень. І, напевно, у вас виникли запитання - чому саме такий розмір, і взагалі, як розібратися, що робиться з пенсіями останнім часом?", - йдеться у листі Пенсійного фонду до пенсіонеріві.

"Щоб роз'яснити, пишу вам цього листа", - пояснює голова правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний.
Він нагадує про ухвалення Верховною радою закону про підвищення соціальних стандартів.

"Представники Партії регіонів кажуть, що цей закон нібито збільшує всі пенсії на 75 гривень і більше. І ми знаємо, що ви очікували такого підвищення", - зауважується у листі.

За словами Зарудного, "коли Пенсійний фонд порахував пенсії за цим законом, виявилося, що понад 6 мільйонів пенсіонерів отримають лише 60 копійок доплати, а майже у 6 мільйонів пенсіонерів пенсії не тільки не збільшуються, а навпаки мали б зменшитися".

"Прийнятий закон не передбачав збереження доплати, яка була встановлена урядом. Незважаючи на це, уряд під керівництвом Юлії Тимошенко, який під час кризи зміг встановити цю доплату, зберіг її для вас і зараз", - наголосив Зарудний.

"Таким чином розмір вашої пенсії з урахування цієї доплати складає з 1 листопада 2009 року 628 гривен 54 копійки", - зазначається у листі.

Нагадаємо, 20 жовтня Верховна рада прийняла закон про підвищення прожиткового мінімуму і мінімальної зарплати, внесений на розгляд парламенту Блоком Литвина.

Після прийняття закону Кабмін неодноразово закликав президента накласти на нього вето, мотивуючи свою вимогу тим, що державний бюджет не витримає незапланованих надмірних навантажень і підвищення зарплат загрожує економічним колапсом, проте Віктор Ющенко поставив свій підпис під цим документом.

Читайте також: 

Пенсії простих українців виростуть на 60 копійок, чиновників – на 1000 гривен

Ющенко змусить уряд виплачувати нову мінімальну зарплату і пенсію

Янукович зірвав голос, розповідаючи про підвищення зарплат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: