"Пенсійний податок" для малих підприємців підвищиться з 1 травня

Підвищення відбудеться в рамках урядових заходів щодо збалансування бюджету Пенсійного фонду.

В Україні з 1 травня внесок з пенсійного страхування для платників податків за спрощеною системою становитиме 208 грн.

Про це повідомила міністр праці й соціальної політики Людмила Денисова, коментуючи рішення уряду про збалансування бюджету Пенсійного фонду.

"Ми вважаємо, що повинна бути соціальна справедливість щодо всіх людей, зокрема і в оплаті внесків. Кожний повинен себе страхувати на випадок пенсії. У нас сьогодні пенсійне страхування, тому ті кошти, які вони сплатять, - це мінімальний внесок, який сьогодні становить 208 грн.", - сказала Денисова.

Міністр уточнила, що нині за спрощеною системою свої відрахування до Пенсійного фонду здійснюють 1,392 млн. громадян. При цьому зараз єдиний фіксований податок становить від 6 до 84 грн.

За словами Денисової, зміна розміру фіксованого податку дасть змогу додатково залучити до бюджету Пенсійного фонду 1,9 млрд. грн. за вісім місяців 2009 року.

Крім того, за словами міністра, при нарахуванні пенсії в 2009 році використовуватиметься коефіцієнт вартості одного року трудового стажу в розмірі 1,35 (тобто в 2009 році коефіцієнт буде збережено на рівні 2008 року – ред.).

"Ці два положення набудуть чинності 1 травня 2009 року", - повідомила Денисова.

Читайте також:

Податкова йде до Інтернет-магазинів

Слово "Київ" стало платним

Київські лікарні здаватимуть в оренду

Тимошенко живе на одну зарплату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: