Пенсіонер ледь не спалив себе, щоб повернути депозит

У Кіровограді пенсіонер намагався себе спалити, щоб йому повернули депозит, не вийшло лише тому, що сирніки відсиріли.

У Кіровограді 46-річний військовий пенсіонер вдався до спроби самоспалення. Причина - відмова банку повернути гроші з депозитного рахунку.

Строк дії угоди між клієнтом і банком закінчився ще 27 березня. Відтоді чоловік намагався отримати гроші, але так і не зміг. Тому чоловік прийшов у відділення фінустанови і облився бензином. Потім на очах у зніяковілих працівників банку спробував себе підпалити. Проте не зміг – сірники, які він тримав у кишені брюк відсиріли.

Керівництво банківської установи твердить, що підстав для такого вчинку у пенсіонера взагалі не було. Бо рахунок у банку належав не самогубці, а його колишній дружині.

Нагадаємо, що нещодавно НБУ відмінив обмеження на дострокову видачу депозитів "з метою закріплення окремих позитивних тенденцій, що намітилися у відновленні довіри вкладників до банківської системи". Банки повинні вжити всі необхідні заходи для забезпечення позитивної динаміки зростання депозитів з метою недопущення дострокового повернення коштів, розміщених вкладниками.

Читайте також:

8 найбільших банків України почали дострокове повернення депозитів

Нацбанк зняв обмеження на дострокову видачу депозитів

НБУ: банки незаконно відмовляють клієнтам у видачі депозитів

Ющенко пропонує карати банки, які не повертають депозити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: