Пенсіонер на Житомирщині підпалив власний будинок і застрелився на очах пожежників

Пенсіонер на Житомирщині підпалив власний будинок і застрелився на очах пожежників

Урятувати самогубцю шансів не було.

На Житомирщині пенсіонер застрелився на очах у десятків сусідів і рятувальників, які приїхали гасити його будинок. Чоловік спершу підпалив хату, а потім скоїв самогубство, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відео на мобільний телефон зняли  сусіди – чоловік сидить на сходах свого будинку. Хата палає, але підійти до неї зась, бо господар погрожує зброєю. Усе  це бачила пані Розалія – з її слів, зібралося з  десяток людей, але наблизитися ніхто не наважувався, адже у відповідь на вмовляння пролунали постріли. "От там він сидів на сходах, отак було видно голову з кепкою. То я думаю, що він не бачить, що горить з цієї сторони. То я добігла – він на мене рушницю. Злякалась, думаю, в спину вистрелить", - каже очевидець Розалія Борецька. "Він почав стріляти в людей. Хто знає, скільки в нього набоїв і що в нього у голові", - каже сусід Володимир Даниленко.

На Житомирщині пенсіонер підпалив хату і застрелився на очах у людей

На Житомирщині пенсіонер підпалив хату і застрелився на очах у людей

Люди викликали рятувальників, але і їх чоловік зупинив пострілом. "Він просто вистрелив перед собою в землю,  тобто показав, що обріз заряджений. Мабуть, уже мав свою думку, приставив рушницю до горла, коротше, вкоротив собі віку", - розповів заступник начальника 10-ї пожежної рятувальної частини Андрій Наумець. "Чоловік загинув на місці події одразу. Нині відкрито два кримінальні провадження за статтею 115 "вбивство" і статтею 194 "підпал", - констатувала інспектор сектору моніторингу Новоград-Волинського райвідділу поліції Інна Вовченко. У поліції переконані, що господар сам підпалив помешкання, а стріляв з мисливської зброї. "Зараз ми перевіряємо, що це за зброя, де він міг її взяти, чому вона була незареєстрована", - каже Вовченко.

 Будинок згорів майже ущент. Сусіди кажуть, що  ця хата була під заставою у банку. Чоловік мав багато кредитів, які брав на лікування – він кілька років боровся з тяжким онкологічним захворюванням, після операції  у Рівненському онкодиспансері приймав хіміотерапію. На лікування та поїздки у сусідню область у лікарню бракувало пенсії, тому і брав кредити. "Зразу як узяв, то казав мені – 13 тисяч на лікування", - каже сусідка Олена Ваховська. Допомогти чоловікові було нікому – мати та жінка померли, а з синами, які живуть у Росії, він не спілкувався. Люди припускають: пенсії, щоб  погасити кредити, чоловікові не  вистачало, і ймовірно, його доймали колектори. У той день, коли господар зважився на підпал і самогубство, до хати господаря підвозили невідомі на іномарці. "Хата під  заставою, і в цей день же якась машина його підвезла. Така машина крута була, не яка-небудь", - каже сусідка Ольга Сицинська. Інформацію про колекторів, які  могли довести чоловіка до самогубства, у поліції перевіряють.  

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Повʼязані теми:

Наступна публікація