Пенсіонер, якому відмовили у видачі 2,5 млн грн, підпалив себе в банку

Літній чоловік намагався вчинити акт самоспалення, коли йому відмовили у поверненні депозиту.

У Кіровограді в приміщенні філії одного з комерційних банків 63-річний чоловік підпалив себе, вимагаючи повернення депозиту.

Про це повідомили у прес-службі Головного управління МНС в Кіровоградській області.

За інформацією МВС, чоловік з важкими опіками був доставлений в реанімацію.

Начальник прес-служби кіровоградського главку МНС Наталія Баул говорить, що пенсіонер у відділенні начальника облив себе горючою рідиною і підпалив: "Одні співробітники кинулися викликати пожежників, а інші стали гасити полум'я на чоловіку. Але пожежа в банку все одно була, загорівся килим і деяке майно".

"Нам стало відомо, що підприємець не раз приходив у відділення, щоб повернути свій депозит, але безрезультатно. Швидше за все, через це він і зважився на крайні заходи. У нього сильно обпалена особа. За неофіційною інформацією, на його рахунках було близько 2,5 млн гривень", - розповів джерело в МВС.

Як повідомили відвідувачі банку, перед тим як вчинити акт самоспалення, чоловік мав розмову з керівництвом філії банку. Він вимагав повернути кошти з депозитного внеску, термін дії якого закінчився близько місяця тому.

У самому банку повідомили, що факт приховувати не збираються, але від коментарів відмовилися, посилаючись на те, що розголошувати обставини надзвичайної ситуації заборонено.

Читайте також:

На прохання повернути депозит дідуся за ноги викинули з банку

Чоловік залишив у банку 4-річну дочку, щоб повернути депозит

В Херсонський області чоловік здійснив акт самоспалення

Пенсіонер ледь не спалив себе, щоб повернути депозит

ВідеоДепозит або смерть!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: